روش های پرداخت

پرداخت آنلاين:
براي سفارش شما بصورت پيش فرض روش پرداخت آنلاين انتخاب شده و در صورتيکه رمز دوم کارت بانکي خود را داريد مبلی ها اين روش پرداخت را به شما پيشنهاد مي‌کند. جهت کسب اطلاع بيشتر مي‌توانيد به راهنماي پرداخت اينترنتي مراجعه نماييد. با انتخاب روش پرداخت آنلاين و ثبت گزينه تاييد سفارش و پرداخت به درگاه پرداخت آنلاين بانک منتقل شده و امکان پرداخت وجه سفارش را خواهيد داشت.
چنانچه موجودي کالاهاي که سفارش داده‌ايد به اندازه کافي باشد امکان پرداخت آنلاين بلافاصله پس از انتخاب گزينه تاييد سفارش و پرداخت وجود دارد اما در صورت محدود بودن موجودي وضعيت سفارش شما به منتظر تاييد توسط مبلی ها تغيير کرده و پس از کنترل موجودي و بررسي سفارش شما توسط مبلی ها وضعيت سفارش به منتظر پرداخت تغيير مي‌کند و امکان پرداخت آنلاين در اين مرحله وجود خواهد داشت.
پرداخت کارت به کارت: با انتخاب اين روش و ثبت گزينه تاييد سفارش و پرداخت شماره کارت بانکي حساب مبلی ها مشاهده مي‌شود که لازم است پس از پرداخت کارت به کارت اطلاعات خواسته شده از جمله چهار رقم آخر کارت، شماره پيگيري پرداخت، نام صاحب کارت و ساعت و تاريخ پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نماييد.
واريز به حساب: با انتخاب اين روش و ثبت گزينه تاييد سفارش و پرداخت شماره حساب مبلی ها مشاهده مي‌شود که لازم است پس از پرداخت وجه اطلاعات خواسته شده از جمله شماره فيش پرداختي، نام پردخت کننده، ساعت و تاريخ پرداخت را در قسمت مربوطه ثبت نماييد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *