دکوراسیون هال کوچک – 6 وسیله که باید در اتاق نشیمن چند منظوره خود داشته باشید

آیا میخواهید که اتاق نشیمن کوچک تان چند قابلیت متفاوت داشته باشد؟ این 6 مورد کمک بزرگی به شما میکنند.

 

1. میز عسلی بزرگ به همراه فضای داخلی برای نگهداری وسایل

شاید خیلی ساده به نظر برسد اما اگر میخواهید که از اتاق تان استفاده چندمنظوره داشته باشید، حتما باید فضای ذخیره سازی داشته باشید. غیر از این بالشتک ها و پتو های کوچک ضروری را کجا میخواهید قرار دهید؟ برای این مسئله چند انتخاب وجود دارد. میتوانید از میز هایی با سطح صاف و مستحکم که فضا های مخفی دارد استفاده کنید. یا از میز هایی با قفسه های مختلف تا خرت وپرت ها را در آن جای دهید. اما بهترین انتخاب برای داشتن بیشترین فضا میز های چندکاره هستند. این میز ها معمولا سطحی نرم شبیه مبل دارند که هم به عنوان فضای اضافی نشستن، هم فضای خالی برای نگه داری وسایل و هم به عنوان میز استفاده می‌شوند.

2. مبل های تخب خواب شو

مبل های تخت خواب شو حتما نباید رنگ و رو رفته باشند، به این خاطر که این مبل ها یکی از پر استفاده ترین چیز ها در خانه هستند. مخصوصا زمانی که اتاق اضافه برای مهمان ندارید. اگر مهمانی داشتید و قصد ماندن دارد، فرق بین خوابیدن بر روی پشتی های مبل و تشک های مبل تخت خواب شو بسیار زیاد است. این مبل ها در عین حال که راحت هستند و فضای بیشتری را برای شما فراهم میکنند، زیبا نیز هستند.

 

3. میز های جانبی یا چندمنظوره برای ایجاد فضای نشستن

برای خانم های خانه داری که فضای کوچکی دارند، داشتن یک میز جانبی برای فراهم کردن فضای اضافی نشستن بهترین انتخاب است. زمانی که تعداد کمی مهمان دارید یا میهمانی ای که بیشتر تمایل به ایستادن دارند تا نشستن، میتوانید از آن به عنوان فضایی صاف برای قرار دادن نوشیدنی ها استفاده کنید. اما اگر میخواهند که آخر شب جایی برای نشستن پیدا کنند باز هم میتوانند از آن استفاده کنند.

 

4. میز های تاشو

اگر اتاق غذاخوری کوچکی دارید اما با این حال بازهم میخواهید مهمانی شام بدهید، میزهای تاشو راه حل شماست. در حالت عادی این میز به اندازه غذاخوردن فقط چند نفر است، اما میتواند به اندازه تعداد زیادی افراد بزرگ شود. فقط با تغییر فضای اطراف و بدون نگرانی درمورد فضای نگهداری این میز، میتوانید یک میز بزرگ داشته باشید.

 

5. مبل های مقطعی یا تکه تکه

مبل های مقطعی انعطاف پذیری بالایی دارند. این به این معنی است که شما حق انتخاب دارید تا آنها را هر آنگونه که خودتان مایل اید بچینید. میتوانید آنها را از هم جدا کنید تا فضای نشستن بیشتری را فراهم کنید یا اینکه میتوانید همه را درکنار هم قرار دهید تا فضایی مناسبت برای دراز کشیدن و تلویزیون تماشا کردن فراهم کنید. و همینطور اگر مهمانی شامی دارید و میخواهید مبل را جابجا کنید، تکه های کوچک آن سنگین نیستند و به راحتی قابل حمل اند.

 

6. جدا کننده های اتاق

از جداکننده اتاق مربعی شکل و خسته کننده و رنگ و رو رفته دفتر کارتان صحبت نمیکنیم، یک جداکننده اتاق شیک و کلاسیک و مستحکم که با دکوراسیون خانه تان هماهنگ باشد. نیاز نیست که همیشه از آن استفاده کنید. این صفحه های زیبا همین که کنار دیوار هم باشند زیبا هستند اما زمانی که میخواهید اتاق نشیمن خود را به 2 قسمت غذاخوری و محل بازی تقسیم کنید این صفحه های کوچک نعمت الهی خواهند بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *