میز پیشخوان کوچک

10 روش برای جا دادن وسایل در فضاهای کوچک خانه

فضاهای کوچک خانه را با استفاده از ایده های زیر به صورت بهینه استفاده کنید.مالکان باهوش این خانه ها از فضاهای کوچک بهترین استفاده را برده اند شما هم می توانید با استفاده از ایده های مطرح شده در این مطلب از فضاهای کوچک خانه خود به نحو احسن استفاده کنید.

1. پیشخوان کم حجم یا نازک

یک میز پیشخوان دست ساز که به اندازه فضای اضافی اتاقتان باشد برای خود تهیه کنید. میتوانید از پایه های میز ناهارخوری و چند تخته چوپ استفاده کنید.

میز پیشخوان کوچک

2. میز های کوچک رو مبلی

میز کوچک رو مبل

این ایده ی جالب به عنوان میز کوچک دم دستی استفاده میشود که به اندازه یک فنجان چای فضا برای شما ایجاد میکند.

3. قفسه های صفحه تخت

اگر کابینت یا قفسه های معمولی با حالت آشپزخانه شما هماهنگ نیست، میتوانید از این ایده استفاده کنید. به این صورت میتوانید ظرف ها و بشقاب های خود را آویزان کرده و نشان دهید و هم آنها را در مکانی امن نگهداری کنید.
4. میز عسلی هوشمندانه

 

اگر مبلتان تمام فضای اتاق را اشغال میکند، میتوانید میزی با عرض بلند، پشتِ مبل جاسازی کنید تا مکانی برای قرار دادن آباژور، گلدان و چیزهای دیگر باشد. این کار باعث می‌شود که اگر دیوار کافی برای استفاده ندارید، فضای زیادی برای شما فراهم میکند.
5. میز آویزان کنار تخت

تنها با در کنار هم قرار گرفتن چند تکه چوب در فروشگاه های صنایع دستی میتوانید زیبا و جذاب ترین میز کوچک را داشته باشید که اتاق خواب را شلوغ نکند.
6. سطل آشغال پنهان شده

تنها با یک ایده متفکرانه که سطل آشغال را مخفی کنید، میتوانید یک پیشخوان کوچک نیز داشته باشید.
7. قفسه کتاب نازک

زمانی که قفسه کتاب بیش از حد بزرگ باشد، سعی کنید که کتاب ها را همانند تصویر به دیوار تکیه دهید. بدین صورت شما میتوانید یک قفسه کامل کتاب را پشت در خود بدون هیچ مشکلی جای دهید.
8. میز نصف شده

شما میتوانید با کمک گرفتن از شخصی میز نصف شده را به عنوان مکانی برای قرار دادن کلید خود استفاده کنید. تنها کافیست که از لوازم مورد نیاز محکم کردن میز بر روی دیوار استفاده کنید.
9. آینه جادویی

زمانی که به مکانی برای کار کردن یا صبحانه خوردن برای مدت کوتاهی نیازمند هستید، میتوانید از این میز که وقتی که به آن نیاز ندارید به دیوار میچسبد و تبدیل به یک آینه می‌شود استفاده کنید.
10. میز عسلی هوشمندانه

این ایده 3 نقش متفاوت را در اتاق نشیمن ایفا میکند. این میز یک فضای مناسب برای صحبت کردن با دیگران به عنوان میز عسلی را ایجاد می‌کند. در مواقع نیاز به عنوان فضای اضافی نشستن نیز مورد استفاده قرار میگیرد. همینطور میتوان از آن برای نگهداری وسایل از آن استفاده کرد. این میز هارا میتوانید با استفاده از جعبه های چوبی از پیش ساخته شده تهیه کنید و در فضاهای کوچک خانه استفاده کنید.

 

علاوه بر مطالب عنوان شده می توانید برای استفاده بهینه از اتاق ناهارخوری از مطلب زیر استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *