درب ورودی ساختمان

10 روش برای تغییر دادن ظاهر بیرونی خانه

ظاهر بیرونی خانه را با توجه کمی به درب ورودی، تغییر داده و چهره ای دیگر به خانه خود ببخشید.

1. چوب جلا داده شده

شما میتوانید از 2 درختچه زینتی در دو سمت در براق و جلا داده شده برای آراستن بیشتر آن استفاده کنید. همینطور اینکه با قرار دادن در های براق به جای در های مات ظاهر بهتری ایجاد کنید.

2. گلدان های بلند
گلدان های بلند توجه دیگران را به خود جلب میکنند و حس بسیار خوبی به این در ورودی می دهند و همینطور حس صمیمیت را القاء میکنند. این در های باشکوه 2 طرفه نشانه ای از درهای هالیوودی است.

3. رنگ قرمز کمرنگ
این سبک از در احیای یکی از نماد های اوایل آمریکا برای خوش آمدگویی بوده است. در های ورودی قزمز در نقاشی های معروف آن دوران نقش پررنگی داشته است. زنگ قرمز کمرنگ در تقابل با رنگ سیفید اطراف خود است.

4. در های هلندی
در تصویر یک در هلندی در کالیفرنیا در کنار ساحل را مشاهده میکنید که از این در برای بهره بردن از نسیم خنک استفاده شده است. انتخاب در ورودی یک حس خوش آمد گویی و راحتی را به ارمغان می آورد.

5. رنگ فیروزه ای رویایی
رنگ فیروزه ای که در تصویر مشاهده میکنید باعث میشود که در ورودی حسِ خانه های ونیز وکالیفرنیا رابه شما بدهد. این رنگ به خصوص برای خانه هایی که قسمت بیرونی تیره تری دارند بهترین انتخاب است.

6. رز های رونده
گل رز حس لطافت بیشتری به در ورودی که در تصویر مشاهده میکنید داده است. درب ورودی طوری طراحی شده است که انگار همیشه آنجا بوده است. همچنین بالا رفتن پیچک ها در کنار اینکه حس زیبا و دلربا بودن میدهد، زمان کمتری نیز برای ایجاد آن به خود اختصاص می‌دهد.

7. رنگ زرد طبیعی
رنگ زرد یکی از محبوب ترین رنگ ها برای تزئینات داخلی خانه است، اما حس مردن بودن را به فضای بیرونی خانه نیز می‌دهد. برای روشن کردن قسمت های تاریک میتوان از رنگ زرد برای در ورودی استفاده کرد. رنگ زرد میتواند هم بچه گانه باشد و هم کمی تو چشم بزند، اما رنگ لیمویی باعث میشود که طبیعی تر شود. این رنگ بسیار با نشاط و شادی آور است اما اصلا بچه گانه نیست. میتوانید ان را بسیار براق نیز استفاده کنید.

8. درب های صفحه ای
درب های صفحه ای لزوما نباید ساده باشند. میتواند در طرح های مختلف باشند. برای مثال در تصویر از یک در صفحه ای برای خانه ییلاقی در هالیوود استفاده شده است.

9. در های بلند
برای اضافه کردن یک عنصر غیر منتظره به ظاهر بیرونی خانه خود میتوانید از تغییر دادن مقیاس روشنایی خانه استفاده کنید. در اینجا، یک درب ورودی از یک خانه مجلل در نیویورک است که به وسیله یک فانوس سنتی تزئین شده است. این باعث ایجاد زیبایی بیشتر دیوار کچی و گیاهان رونده میشود. در به سمت اتاق نشیمن باز شده است که نمایی از یک دریاچه دیده می‌شود.

10. حالت کلاسیک فرانسوی
پیچک های رونده و درختچه های قیچی شده و آراسته شده ظرافت کلاسیک فرانسوی ای دارد. و زیبایی محصور کننده ای دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *