قیمت مبل ارزان قیمت یافت اباد

قیمت مبل ارزان قیمت یافت اباد

بازار مبل یافت آباد تهران یکی از شناخته شده ترین بازارهای مبل ایران می باشد.

این بازار دارای چنیدن مجموعه مختلف می باشد.

بازار مبل ایران شماره1 و بازار مبل ایران شماره 2 و بازار مبل خلیج فارس و بازار مبل کاسپین از محموعه های این بازار بزرگ مبلمان می باشند.

برای مثال بازار مبل کاسپین به عنوان بزرگترین مجموعه تخصصی مبلمان و سرویس خواب در قلب منطقه یافت آباد قرار دارد.

این مجتمع تجاری با معماری کاملاً تخصصی و علمی در زمینه مبلمان و سرویس خواب، با تمامی امکانات رفاهی یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری در ایران می باشد.

قیمت مبل ارزان قیمت یافت اباد

کارفرمایان این مجموعه بعد از دو تجربه موفق در بازار های خلیج فارس و پاسارگاد، در فروردین ماه 1391 اقدام به ساخت این مجموعه نمودند.

استفاده از برترین مشاوران و طراحان و پیمانکاران ، بازار مبل کاسپین را تبدیل به نگینی درخشان در منطقه بازار مبل یافت اباد نموده است.

خیابان یافت آباد شرقی با توجه به ضرفت خوب و موقعیت مکانی مناسب  از گذشته در صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی و دیگر صنایع وابسته مورد توجه قرار گرفته است ،

به همین علت وجود مجتمع هایی که بتواند امکانات مختلف را به صورت یکجا به بازدید کنندگان ارائه دهد کاملا ضروری بوده است به همین علت ساخت مجموعه بازار مبل خلیج فارس در دستور کار قرار گرفت و با کمک مهندسین متخصص این کار انجام شد.

 

مجموعه بازار مبل خلیج فارس دارای 5 طبقه می باشد به صورت اختصاصی بر روی صنعت مبلمان تمرکز دارد.

بسیاری از خریداران برای قیمت مبل ارزان قیمت یافت اباد به این بازار بزرگ مبل ایران می روند و با توحه به تنوع محصولات و فروشگاه های می توانند به هدف خود دست پیدا کنند.

شما می توانید از طریق لینک زیر آخرین مخصولات این بازار مبل را به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *